Rádi byste si dopřáli pořádnou dávku exotiky v karibském ráji? Patříte mezi vyznavače individuálního cestování a raději si celou dovolenou zařídíte sami? Pak Vám jistě udělá radost náš dnešní akční tip, díky kterému pořídíte zpáteční letenky do dominikánské Punta Cany za úžasných 9890 Kč. Z odletových míst si můžete zvolit buď Mnichov nebo Berlín. V nabídce je mnoho termínů od března do konce května 2022. Jestliže byste Dominikánu rádi navštívili, ale na individuální cestování si netroufáte, přehled všech zájezdů do Dominikánské republiky najdete na tomto odkazu.


INFO KE KORONAVIRU:
 Aktuálně platí pro vstup do Dominikánské republiky tato pravidla. Cestující nemusí předkládat žádný doklad o bezinfečknosti. Nicméně, na letišti probíhají namátkové kontroly, kde pasažéry testují pomocí rychlotestu. Pokud se cestující prokáže potvrzením o očkování, nemusí se rychlotestu zúčastnit. Všichni pasažéři musí vyplnit tento elektronický zdravotní dotazník.  Pro bližší informace vám doporučujeme sledovat stránky ministerstva. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

Hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb. Nezapomeňte, že do odletu se může ještě mnoho věcí změnit. Doporučujeme proto vybírat takové ubytování, které umožňuje bezplatné storno rezervace.

Letenky na trase Mnichov – Punta Cana – Mnichov můžete zakoupit na stránkách ověřeného českého prodejce.
Letenky na trase Berlín – Punta Cana – Berlin můžete zakoupit na stránkách ověřeného českého prodejce.

Letenky s odletem, jak z Berlína, tak i Mnichova jsou dostupné za tuto akční cenu v několika termínech od března do konce května 2022. 

 

Dominikána (Punta Cana) z Berlína či Mnichova za 9890 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!