Autobusová společnost Regiojet dnes spustila skvělou akci “Black Tuesday”, během které nabízí jízdenky z Prahy a Brna do téměř celé Evropy za 199Kč v jednom směru. Za výlet do např. do Paříže nebo Říma tak zaplatíte pouze 398Kč (tam 199Kč, zpět 199Kč). Akce platí pouze dnes a dá se očekávat rychlé vyprodání, proto bych s případným nákupem dlouho neotálel. Původně akce měla platit pouze pro Prahu (jsme o akcích informováni s předstihem), ale vypadá to, že dostupné jsou i jízdenky z Brna.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Jízdenky jsou v prodeji pouze dnes, 21. listopadu. Vždy jde zakoupit pouze jednosměrnou jízdenku, nakupte tedy samostatně jízdu tam, i zpět.

 

Vyprodáváme: Holandsko, Švýcarsko, Francii, Itálii, Německo, Dánsko, Norsko, Rumunsko, Polsko a Anglii.

 

Hromadná jízdenka jde vždy koupit max. pro 2 osoby. Zajímavou kombinací může být např. odjezd z Prahy do Amsterdamu, přejezd vlakem/autobusem do Rotterdamu a odsud zamířit zpět do Prahy.

 

Ubytování můžete řešit přes Booking, Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1900Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Rezervace provádějte přímo na stránkách RegioJetu

 

Jízdenky do celé Evropy z ČR
Jízdenky do celé Evropy z ČR
Pouze dnes! Holandsko, Švýcarsko, Francie, Itálie, Německo, Dánsko, Norsko, Rumunsko, Polsko a Anglie z ČR za 199Kč!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!