Emirates

V páteční večer krátce informujeme o aktualitě související s aktuální pandemií. Ta nám znemožnila cestování, řada Čechů navíc stále zůstává v zahraničí. Pokud patříte mezi ně a chcete se vrátit zpět do vlasti, vaše možnosti se po víkendu zase o něco zúží. Letecké spojení s Prahou totiž přeruší českými cestovateli oblíbené aerolinky Emirates a Turkish Airlines. Na jak dlouhou odstávku se připravit?

Od kdy a do kdy?

Turecký národní dopravce spojení s Prahou přeruší již v pondělí 23. března. Lety jsou momentálně přerušené do 17. dubna, je ale možné, že se daná doba ještě protáhne.

 

Emirates, letecká společnost Spojených arabských emirátů, pak spojení s Prahou přeruší od středy 25. března. Odstávka je aktuálně plánována do konce června.

 

Co když již máte zakoupené letenky?

O své letenky a peníze nepřijdete. V daném období sice na dovolenou neodletíte, termín si ale můžete posunout na pozdější dobu bez poplatku za změnu. U Turkish Airlines můžete odletět nejpozději 28. února 2021, u Emirates byla platnost zakoupené letenky prodloužena na 760 dní.

Covid-19: Emirates a Turkish Airlines přerušují linky z Prahy!
Štítky:            

1 komentář u „Covid-19: Emirates a Turkish Airlines přerušují linky z Prahy!

  • 9.4.2020 (16:17)
    Trvalý odkaz

    Turkish Airlines zrušili všechny lety s Prahou již 16.3.! Byli jsme v Keni a měli letenky na 19.3. Na doporučení MZV jsme použli jinou let.společnost- QATAR, kde však letenky byly 3x dražší. TA s námí zatím nekomunikuje a Student Agency, u které jsem letenky zakoupili také nekomunikuje.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!