Již několikrát jste nám psali o levnou dovolenou do Španělska, tak jsme ji naplánovali :). Odlet bude z dobře dostupných Dráždan a poletíme přímo do Barcelony. Doporučoval bych vám alespoň jednodenní prohlídku, stojí to za to. Krom klasiky kterou najdete v každém průvodci, bych osobně doporučoval večerní návštěvu Font Màgica. Je to krásná světelná a zvuková show vysoko nad městem.

 

Barcelona

 

Letenky Dráždany – Barcelona – Dráždany můžete zakoupit zde >>

Za příkladový jsem zvolil termín 20. – 27.8., ale k dispozici je jich více.

 

 

Dráždany - Barcelona

 

Uvedené ceny zahrnují příruční zavazadlo, odbavené je za 40€ příplatku. Osobně ho pokládám za zbytečné.

 

Pokud se rozhodnete půjčit ve Španělsku auto, doporučoval bych tak učinit až poté, co budete opuštět Barcelonu. Místní jezdí dost osobitým způsobem (hodně kulantně řečeno), který ignoruje zpětná zrcátka a brzdu nahrazuje klaksonem. Pokud se rozhodnete pokračovat do Costa Bravy autobusem, můžete využít některého z místních dopravců, např. zde >>

 

Pro jakou oblast se rozhodnete, je čistě na vás. Pro příklad jsem zvolil Lloret de Mar, protože je mezi čechy pravděpodobně nejpopulárnější a protože jsem v něm sám kdysi pobýval. Autobus vás vyjde na cca 200Kč a tak nám zbývá pouze vyřešit ubytování. zde jsou dvě varianty.

 

Zde máte srovnané všechny hotely dle ceny za dvě osoby >>

 

A zde hotel s All Inclusive za cca 8500Kč /os / týden >>

 

Samozřejmě další alternativou cestování po celé oblasti, to už záleží, jak moc aktivní dovolená vás láká. Hotely bych ale doporučoval brát předem, v srpnu panuje dost velká obsazenost.

 

Lloret De Mar, Catalonia, Spain

 

Costa Brava (Lloret de Mar) na 8 dní s All Inclusive za 10900Kč! (nebo bez za 6900Kč)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!