Nízkorozpočtovvý dopravce Wizzair.com používá na svých letech dvě ceny. Ta první je vyšší, určená běžným zákazníkům.  Ta druhá je určena členům Wizz Discount Clubu. Společně se slevou 270Kč za letenku, které se většinou vyplatí už při prvním letu, máte slevu i na 135 CZK na každý kus velkého kabinového zavazadla a odbaveného zavazadla zakoupeného online.

 

 

Členství můžete koupit bud Standart, pak zaplatíte ročně 899Kč a cestovat se slevou můžete vy a jeden váš společník. Nebo můžete koupit za 1499Kč členství skupina a pak s vámi může cestovat se slevou až 5 dalších lidí.

 

Doporučoval bych koupit si alespon členství standart, pokud lítate ve dvou lidech. Už při prvním letu tam i zpět totiž ušetříte 4x 270Kč, tedy více, než je cena členství na celý rok. Wizz lítá velice levně do celé řady destinací a pokud rádi cestujete, určitě to využijete.

 

Členství si kupte rovnou s letenkou, jinak ani získat nelze ;). Pokud o členství mít další rok zájem mít nebudete, vůbec nic se neděje. Automaticky se neprodlužuje, takže si ho stačí neobnovit a celá věc je uzavřena.

 

Více informací naleznete přímo na webu dopravce >>

 

Co je členství Wizzair a jak ho získat?
Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!