Pokud letos plánujete Chorvatsko, do oblíbeného Zadaru se můžete pohodlně dopravit i letecky. Zpáteční letenky aktuálně pořídíte v přepočtu za 1 280 Kč. My jsme zvolili týdenní pobyt v srpnu, termínů za danou cenu je ale aktuálně dostupných víc. Zadar vás okouzlí historickými památkami i skvělým koupáním. Při plánování cesty se inspirujte naším cestovatelským průvodcem po Chorvatsku. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy do Chorvatska s cestovními kancelářemi naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Chorvatsko pro turisty otevřelo své hranice, žádný test od 15. června nevyžaduje ani ČR při návratu zpět.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám přečíst si tento podrobný návod >>.

 

Nezapomeňte si zařídit cestovní pojištění. Při cestách po EU to sice není povinnost, ale je to jistota, která vás vyjde na pár korun za den. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam vás  dopraví společnosti Flixbus či Regiojet. Některé spoje zajíždí až na letiště, jiné vás dovezou do centra města.

 

Než zakoupíte letenky, jako už klasicky proveďte předběžný součet nákladů na celý pobytu. Nezapomeňte na transfer z/na letiště, jídlo, ubytování nebo zapůjčení auta (například předem přes Rentalcars). 

 

Všechny dostupné hotely v Zadaru naleznete zde. Případně můžete využít naši slevu na první ubytování rezervované přes Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci rezervujte ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň–Zadar–Vídeň například na termín 31. července až 7. srpna rezervujte přímo na webu společnosti Laudamotion (Ryanair). Letenky můžete zakoupit také u ověřeného českého prodejce – bude to sice o pár korun dražší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

letenky Zadar laudamotion
Levné letenky z Vídně do Zadaru
Chorvatsko (Zadar) z Vídně o letních prázdninách za 1280 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!