Zpříjemněte si začátek podzimních dní a vydejte se přímým letem z Prahy do chorvatského Zadaru. Akční letenky za 799 Kč se objevily v nabídce letecké společnosti Ryanair. Pořídíte je například v termínu 5.10. – 12.10.2021. Před cestou se inspirujte v našem online průvodci Chorvatskem, ať vám neuniknou žádná zajímavá místa. Tento tip se týká individuálního cestování, pokud přeci jen dáváte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, jejich nabídku naleznete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Letenky jsou až na měsíc říjen, a tak se situace může ještě změnit. Aktuálně při vstupu do Chorvatska platí: Od 1.7. musí čeští občané při cestách do Chorvatska předložit platný digitální EU COVID certifikát. Pokud jej nemají, musí splnit alespoň jednu z následujících podmínek. Cestující bez COVID certifikátu musí předložit na hranicích potvrzení o negativním výsledku PCR testu (ne starší 72 hodin od odběru) nebo negativním výsledku antigenního testu (ne starší 48 hodin od odběru). Další možností je prokázat se první dávkou očkování, pokud od jejího podání uběhlo 22 dní či potvrzením o úplném očkování, pokud od druhé dávky uběhlo 14 dní.  Doporučuje se, aby cestující vyplnili příjezdový formulář EnterCroatia. Výjimku mají děti do 12 let, jejichž rodiče splňují alespoň jednu z podmínek.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Máte-li v plánu objevovat okolí, doporučujeme  zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Praha – Zadar – Praha v termínu 5.10. – 12.10. 2021 můžete zakoupit na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Chorvatsko z Prahy koncem sezóny za 799 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!