Výhodných letenek do Zadaru z Vídně, u kterých si ještě snížíme cenu pomocí slevových kupónů, využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu na prodloužený víkend. Ubytování jsem vybral velmi dobře hodnocené, ale vyberte si dle svých preferencí. Pokud byste jeli např. ve 4 lidech, můžete mít za stejnou cenu apartmán s 2 ložnicemi a vířivkou na terase, což nezní vůbec špatně a už ted vám trochu závidím :). Zájezdy do Chorvatska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete se Student Agency. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Před zakoupením letenek si nezapomeňte propočítat veškeré náklady, tedy včetně cesty do/z Vídně, stravu a dopravu na místě. V případě Chorvatska ale nejde o velké částky.

 

Před nákupem letenek se zaregistrujte přes tento odkaz k odběru emailů, získáte za to 10€ poukaz. Pokud svůj email dávat nechcete, klidně použijte tuto službu, která vám vygeneruje email na pár minut. Následně vám přijde email s dotazníkem, který stačí rychle vyplnit (práce na pár sekund) a poté na email obdržíte slevový kod. Ten uplatníte na stránkách v posledním kroku před platbou. Tento postup opakujte 2x, jednou pro letenku tam, podruhé zpět. Pomůže vám to snížit cenu o 20€.

 

 

Letenky Vídeň – Zadar – Vídeň za 50€ (69,9€ beze slevy výše) nakupte na termín 20. – 22.května přímo na stránkách Eurowings.

 

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně je to zcela zbytečné. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Nejlevněji vychází Apartment Lukin a to na 1378Kč, který je i dobře hodnocený. Nicméně bych prošel i jiné možnosti a vzal možná něco hezčího a blíže k centru. Ty rozdíly v ceně nejsou tak velké. Alternativou pak může být využít naší slevu 725Kč na první ubytování dražší a ubytovat se přes AirBnb. Cenově vás to vyjde obdobně, ale ubytování sežente hezčí.

 

Pokud byste jeli ve 4, skvěle vypadá toto ubytování. Nabídne 2 ložnice a terasu s vířivkou :).

 

 

Chorvatsko z Vídně na prodloužený víkend za 2 tisíce! (letenky a ubytování i s vířivkou na terase)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!