Na dovolenou do Chorvatska se nemusíte vydat jen autem nebo autobusem, ale pohodlně tam můžete i doletět. Za akční letenky aerolinky Ryanair z Prahy do Zadaru a zpět aktuálně zaplatíte 972 Kč. Chorvatské město Zadar vás pak okouzlí nejen historickými památkami, ale i atmosférou a širokou nabídkou služeb. Při plánování cesty se inspirujte naším cestovatelským průvodcem po Chorvatsku. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy do Chorvatska s cestovními kancelářemi případně naleznete zde

 

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme vám si přečíst tento podrobný návod.

 

Před dovolenou si nezapomeňte zařídit cestovní pojištění, přehledné online srovnání dostupných pojištění naleznete zde

 

Odlet je z Prahy, přesto jako vždy proveďte předběžný pdhad nákladů na celou dobu pobytu. Nezapomeňte na transfer z/na letiště, stravování ubytování nebo cenu za zapůjčení auta například přes Rentalcars

 

Všechny dostupné hotely naleznete zde. Případně můžete využít naší slevy na první ubytování rezervované přes stránky Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Zadar–Praha na termín 2. až 9. října rezervujte přímo na webu společnosti Ryanair. Letenky také můžete zakoupit zde u českého prodejce. Cena bude sice o něco vyšší, ale vy získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami přispějete na provoz tohoto webu. 

 

Letenky Zadar
Letenky Zadar
Chorvatsko z Prahy za 972 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!