Rádi byste během léta navštívili slunné Chorvatsko? Pokud svou dovolenou hodláte strávit v této tolik oblíbené zemi, nemusíte se dopravovat pouze autem. Nyní můžete využít akčních letenek od společnosti Ryanair, kde za zpáteční letenku z Prahy do Zadaru zaplatíte pouze 1 796 Kč! Detailního průvodce po Chorvatsku naleznete zde. Toto je tip na individuální turistiku, jestliže byste rádi navštívili Chorvatsko s cestovní kanceláří, tak veškeré nabídky naleznete zde. 

 

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z Prahy. Před zakoupením letenek přesto proveďte celkovou kalkulaci výletu, nezapomeňte na transfer z/na letiště, ubytování,  stravu a pojištění, jehož online srovnání naleznete zde. 

 

Veškeré dostupné hotely na daný termín najdete zdeAlternativně můžete využít naši slevu na první ubytování přes Airbnb. S rezervací ubytování doporučujeme příliš neotálet, ty nejlepší hotely rychle mizí.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Zadar–Praha v termínu 14.–21. srpna rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena letenky bude o něco vyšší, ale zato získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Rezervační systém Ryanair
Chorvatsko z Prahy během letních prázdnin za 1796 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!