V květnu můžete vyrazit do chorvatského Zadaru, a to díky levným letenkám od aerolinky Ryanair. V té době vás zde čekají příjemné teploty, ale především spousta památek a zajímavých míst k objevování. Detailního průvodce po Chorvatsku, který vám pomůže s naplánováním celého výletu, naleznete zde. Pokud levné letenky spojíte s výborně hodnoceným ubytováním, za 8denní dovolenou zaplatíte celkem 3 350 Kč na osobu. Toto je tip na individuální turistiku, pokud byste Chorvatsko chtěli navštívit s cestovní kanceláří, tak veškeré nabídky naleznete zde. 

 

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z Prahy. Před zakoupením letenek i přesto proveďte celkovou kalkulaci výletu, nezapomeňte na transfer z/na letiště, stravu a pojištění, které vám doporučujeme uzavřít a jehož přehledné online srovnání naleznete zde. 

 

Pro ubytování jsme vybrali tento skvěle hodnocený apartmán (8,8 z 10) přímo v centru Zadaru. Vybírejte samozřejmě podle svých požadavků, veškeré dostupné hotely na daný termín najdete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na první ubytování přes Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Zadar–Praha v termínu 15.–22. května rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena letenky bude o něco vyšší, ale zato získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Levné letenky zadar
Levné letenky Zadar
Chorvatsko z Prahy na 8 dní za 3350 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!