V dalším levnocestovtelském tipu se společně podíváme na to, jak si zařídit leteckou dovolenou v Chorvatsku co možná nejlevněji. Využijeme k tomu levné letenky z Vídně, slevové kupony a ubytování v levném, ale hezkém apartmánu. Jde o individuální dovolenou, celý plán tedy můžete vzít jen jako inspiraci a uzpůsobit si ho svým preferencím. Zájezdy do Chorvatska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete se Student Agency. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Před zakoupením letenek si nezapomeňte propočítat veškeré náklady, tedy včetně cesty do/z Vídně, stravu a dopravu na místě. V případě Chorvatska ale nejde o velké částky.

 

Před nákupem letenek se zaregistrujte přes tento odkaz k odběru emailů, získáte za to 10€ poukaz. Pokud svůj email dávat nechcete, klidně použijte tuto službu, která vám vygeneruje email na pár minut. Následně vám přijde email s dotazníkem, který stačí rychle vyplnit (práce na pár sekund) a poté na email obdržíte slevový kod. Ten uplatníte na stránkách v posledním kroku před platbou. Tento postup opakujte 2x, jednou pro letenku tam, podruhé zpět. Pomůže vám to snížit cenu o 20€. Je nutné email zadat na německé verzi stránek (vpravo nahoře to můžete nastavit).

 

 

Letenky Vídeň – Zadar – Vídeň za 50€ (69,9€ beze slevy výše) nakupte na termín 5. – 12. června přímo na stránkách Eurowings.

 

 

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně je to zcela zbytečné. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

[wysija_form id=“5″]

 

Nicméně pokud pojedeme ve skupině, výhodněji než Booking vychází využití naší slevy 725Kč a ubytování se přes AirBnb. Jedinou podmínkou je první rezervace a pobyt dražší jak 1900Kč. Teoreticky by tak šlo pobyt rozdělit a využít slevu 2x na někoho druhého ve skupině, ale zbytečně vám to nebudu ještě více komplikovat :).

 

Zajímavě vychází např. tento apartmán, za 6000Kč pro 4 lidi na celý pobyt (po slevě). Nicméně si vyberte dle svých preferencí.

 

Chorvatsko pro partu či rodinu na 8 dní z Vídně za 3100Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!