Nejbláznivější akce patří mezi ty, na které člověk s největší láskou vzpomíná a v dnešním plánu si jednu takovou ukážeme :). Z Prahy využijeme zlevněných letenek do Londýna za 9,9€ (270Kč), odkud druhý den za 10 liber (cca 300Kč) zamíříme na Mallorku. Až nás omrzí, tak za 14,9€ (cca 400Kč) přeletíme do Berlína a odsud už za 350Kč přejedeme zpět do Prahy. Ceny zahrnují všechny poplatky a cena za dopravu je tak konečná. Konkrétní plán si můžete dost uzpůsobit, můj návrh berte jen jako inspiraci. Klidně můžete strávit den v Londýně, den v Palmě na Mallorce, projít se Berlínem a večer zamířit do Prahy.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Před nákupem letenek, si spočítejte všechny náklady. Za jídlo utratíte podobnou částku, jako doma, ale je třeba započítat ubytování a dopravu na místě, včetně cest z/na letiště. V tomhle případě to nebudou velké částky, ale raději na to předem upozornuji. Pro co nejlepší cenu, bych vám doporučoval cestovat ve 4, ubytovávat se přes AirBnb a postupně využít 600Kč slevu na první ubytování (postupně si ji můžete nasdílet i mezi sebou).

 

Přehnaně se toho ale nebojte, je to snažší než to vypadá a jak Londýn, tak Mallorku, bych doporučil i začínajícícím cestovatelům.

 

Naše putování započne 13. prosince v Praze. Letenky Praha – Londýn za 10€ zakupte přímo na stránkách Ryanair.com.

 

 

1

 

 

Průvodce Londýnem, naleznete zde. V tuto chvíli probíhá akce “zimní výprodej” u EasyHotel.com, kterou bych vám doporučil využít k přespání. Jde sice o skromné ubytování, ale zase se ubytujete za 20 liber/2 osoby, tedy cca 300Kč za osobu. To je vážně skvělá akce, které jinak nedosáhnete.

 

14. prosince (nebo 15., cena se zvedne jen minimálně) zakupte letenky na Mallorku za 9,99 liber opět u Ryanair.

 

2

 

 

Průvodce Mallorkou, naleznete zde. Počasí na Mallorce v prosinci určitě nebude na koupání :). Ale třeba vám vyjde na turistiku a i kdyby ne, i samotná Palma, kam přiletíte, stojí za návštěvu (průvodce po Palmě, naleznete zde). Pokud by vám počasí vyšlo, doporučil bych pronájem auto. Zvlášt v prosinci budou ceny hodně nízko a na turistiku je Mallorka úžasná. Ubytování berte bud přes Booking, nebo využijte slevu 600Kč a ubytujte se přes AirBnb.

 

17. prosince (můžete i dříve, cena se opět bude lišit jen o pár Euro) se pak z Mallorky přesuneme do Berlína za 14,9€. Opět s Ryanairem.

 

 

3

 

 

Odpoledne si Berlín projděte, průvodce po něm naleznete zde. Večer pak za 350Kč zamíříme zpět do Prahy se společností Eurolines.

 

4

 

 

 

Cesta kolem Evropy za 1320Kč! (Praha – Londýn – Mallorka – Berlín – Praha)
Štítky:                    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!