Rádi byste během června vyrazili někam za sluníčkem? Nechte se inspirovat naším dalším dnešním tipem a navštivte během prodlouženého víkendu italskou Pescaru. Zpáteční letenky z Prahy pořídíte na stránkách leteckého dopravce Ryanair za cenu 1013 Kč. K letenkám jsme pro vás vybrali velmi dobře hodnocené ubytování, které najdete zde. Celý prodloužený víkend (pátek – pondělí) vás tak vyjde na skvělou cenu 3 250 Kč na osobu. Před cestou nakoukněte do našeho online průvodce Itálií, kde najdete rady a tipy pro vaši cestu. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy od cestovních kanceláří najdete zde.  

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující, mířící do Itálie, se nově musí prokázat platným EU Certifikátem v papírové, nebo digitální podobě, který bude obsahovat potvrzení o dokončeném očkování, prodělání nemoci, nebo negativním výsledku na koronavirus. V případě PCR testu nesmí být starší jak 72 hodin, antigenní test pouze 48 hodin. Od 1.5. není nutné vyplňovat žádný příjezdový formulář. Podrobné podmínky se dozvíte na stránkách ministerstva.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

K letenkám jsme pro vás vybrali ubytování v B&B Amerigo Vespucci. Další nabídky najdete na stránkách Booking

Zpáteční letenky z Prahy do Pescary v termínu 3.6. – 6.6. 2022 můžete zakoupit na stránkách leteckého dopravce Ryanair >>

Červnová Pescara z Prahy na 4 dny v prodlouženém víkendu za 3250 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *