Láká vás španělská Menorca? Aby ne! Na Menorce najdete nádherné pláže, průzračné moře,  přírodu a malebná města. V systému nízkonákladové společnosti Ryanair se objevily letenky na tento španělský ostrov za cenu 1020 Kč. Zpáteční letenky z Vídně můžete ulovit v termínu 7.6. – 16.6. 2022. Tipy a rady pro vaši cestu najdete v našem online průvodci Menorcou. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, ale rádi byste Menorcu navštívili, organizované zájezdy najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Všechny osoby cestující do Španělska se musí prokázat jedním z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR/antigenního testu (neplatí pro mladší 12 let). S platností od 1.2.2022 Španělsko uznává potvrzení o očkování jen do uplynutí 270 dnů od aplikace poslední dávky. Více informací se dozvíte na webu MZV. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Vídně, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Máte-li v plánu cestování po ostrově, doporučujeme  zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely na Menorce můžete zarezervovat přes stránky  Booking

Letenky na trase Vídeň – Menorca – Vídeň můžete zakoupit na stránkách letecké společnosti Ryanair >>

Červnová Menorca z Vídně za 1020 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *