Sníte o návštěvě Madeiry? Díky akčním letenkám z Prahy se můžete vydat na „ostrov věčného jara“ během června 2022. Zpáteční letenky z Prahy zakoupíte skrze stránky ověřeného českého prodejce za cenu 3 890 Kč. Madeira vás okouzlí divokou přírodou, krásnými plážemi a malebnými městy. Před cestou určitě načerpejte inspiraci v našem online průvodci Madeirou, ve kterém se dozvíte tipy na výlety a spoustu užitečných rad. Pokud vás tento portugalský ostrov láká, ale raději dáte přednost organizovaným zájezdům od CK, výběr najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test je možné absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování  test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením. 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Praha – Madeira – Praha zakoupíte v několika termínech během června 2022 skrze stránky ověřeného českého prodejce.

Červnová Madeira z Prahy za 3890 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *