V červnu můžete podniknout výlet na dechberoucí Madeiru. Zpáteční letenky na vybrané červnové termíny aktuálně pořídíte již za 3 745 Kč, což je cena na odlet z Prahy poměrně nevídaná. Aerolinka TAP Portugal obvykle letenky v akci za podobnou částku nabízí s odletem z Vídně. Na Madeiře se můžete těšit na příjemně konstantní teploty v průběhu celého roku. Líbit se tu bude všem milovníkům turistiky, impozantních výhledů i výborného jídla. Další informace o Madeiře a naše tipy na výlety naleznete v bezplatném online průvodci. Tento tip je na individuální turistiku, nabídku zájezdů na Madeiru případně najdete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem na Madeiru nezapomeňte vyplnit online formulář (naleznete ho zde), a to nejdříve 48 a nejpozději 12 hodin před odletem. Po příletu pak musíte předložit negativní test, který si buď vyřídíte ještě v ČR, anebo se necháte otestovat po příletu (v takovém případě je to hrazené tamější správou, musíte ale počítat s karanténou v hotelu do té doby, než obdržíte výsledek testu). Do června je zatím daleko, věříme ale, že budou platit podobné (případně pro cestovatele ještě příznivější) podmínky.

 

 

TIPPokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si tento podrobný návod >>. 

 

Po EU je sice možné cestovat s kartičkou pojištěnce, v takovém případě se vás ale může týkat finanční spoluúčast v případě nutnosti lékařského ošetření. Proto je vždy lepší nezapomenout na cestovní pojištění. Přehledné online srovnání dostupných cestovních pojištění naleznete na tomto odkazu >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek si i přesto předem propočítejte náklady na celou dovolenou. K ceně letenek připočtěte ubytování a případně pronájem auta či motorky. Vozidlo si můžete rezervovat předem přes stránky Rentalcars.

 

Ubytování rezervujte přes stránku Booking. Výhodně také vychází ubytování přes web Airbnb, při registraci přes tento odkaz navíc získáte slevu na svůj první pobyt. Při výběru ubytování věnujte pozornost tomu, že jih Madeiry je slunečnější, ale také víc zasažený turismem. Na severu o něco víc prší, na druhou stranu se můžete těšit na divokou přírodu.

 

 

Letenky na trase PrahaMadeira (Funchal)Praha například na termín 7. až 14. června vyhledávejte na stránkách dopravce TAP Portugal.

 

letenky TAP Portugal funchal
Letenky na Madeiru z Prahy, TAP Portugal
Červnová Madeira z Prahy za 3745 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *