V červnu  můžete podniknout výlet do italské Florencie. Letenky u aerolinky Vueling pořídíte s akční cenovkou 1 510 Kč, odlétat budete přímo z Prahy. Pokud zvolíte námi vybraný termín, na místě strávíte týden na začátku června. Termínů za stejnou nebo jen lehce vyšší cenu ale naleznete víc. Nemusíte zůstávat jen ve Florencii, poznávat můžete i další italská města. Toto je tip na individuální dovolenou, klasické zájezdy do Florencie od cestovních kanceláří případně naleznete zde. 

 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně je povinné po příletu do země předložit negativní PCR test či antigenní test + vyplněný formulář. Do června se ale podmínky pro vstup mohou změnit, sledujte proto aktuální informace.

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, doporučujeme vám nahlédnout do tohoto podrobného návodu >>.

 

I při cestách po EU je vždy lepší mít sjednané cestovní pojištění. Přehledné srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet bude z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek nezapomeňte propočítat náklady na celou dovolenou, krom letenek tak započítejte i dopravu na místě, ubytování či stravování.

 

Pro rezervaci ubytování využijte Booking. Ještě o něco výhodněji vás může vyjít registrace přes tento odkaz a využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes AirBnb. Vzhledem k situaci rezervujte ubytování s možností bezplatného storna.

 

 

Letenky na trase Praha–Barcelona–Praha například na termín 2. až 9. června zakoupíte na stránkách Vueling. Letenky můžete zakoupit také u ověřeného českého prodejce, cena je sice vyšší kvůli jejich provizi, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte podporu v češtině a podpoříte chod tohoto webu.

 

letenky florencie vueling
Letenky do Florencie z Prahy, červen, Vueling
Červnová Florencie z Prahy za 1510 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!