Inspirujte se naším tipem na letenky a navštivte chorvatské hlavní město Záhřeb. Letenky z Bratislavy do Záhřebu a zpět můžete aktuálně pořídit za parádní cenu 250 Kč. Za tuto cenu tak můžete vyrazit na letní prodloužený víkend v termínu 15.7. – 20.7. 2022. Před cestou se určitě inspirujte v našem online průvodci Chorvatskem, ve kterém najdete mnoho informací a tipů na výlety. Pokud dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy od cestovních kanceláří do Chorvatska najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně se občané ČR nemusí prokazovat žádným potvrzením o bezinfekčnosti. Případné změny můžete sledovat na stránkách MZV. 

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Bratislavy, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Chorvatsku cestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Nabídku ubytování v Záhřebu najdete na stránkách Booking.

Letenky Bratislava – Záhřeb – Bratislava v termínu 15.7. – 20. 7. 2022 můžete zakoupit skrze stránky letecké společnosti Ryanair >>

 

 

 

 

Červencový Záhřeb z Bratislavy na prodloužený víkend za 250 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!