Už jste někdy navštívili Korfu, známé jako Smaragdový ostrov? Že ne? Pak máte skvělou příležitost to během první poloviny července napravit, a to s akčním zájezdem cestovní kanceláře za 10 990 Kč. V ceně zájezdu máte zpáteční letenku z Prahy, dopravu na místě, služby delegáta, ubytování a stravování formou All Inclusive na 8 dní. Potřebujete poradit, kam zavítat ve volném čase? Přečtěte si našeho podrobného průvodce zdarma

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin).  

Osoby, které prodělaly onemocnění COVID-19 v uplynulých 14 – 180 dnech (nutné lékařské potvrzení). Očkovaní, v případě, že mohou doložit certifikát o úplném očkování. Očkovaní první dávkou, pokud od jejího podání uplynulo 22 dní.

 

 

Dovolenou v hotelu Golden Sands můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu na Invii pak naleznete zde). 

Akční zájezd na Korfu, hotel Golden Sands
Červencové Korfu z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 10 990 Kč! (přes CK)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!