Co takhle se k moři vydat na dlouhých 15 dní, mít zajištěné všechny služby a ještě příliš neodlehčit peněženku? Využijte náš tip na dovolenou v Bulharsku. Cestovní kancelář vám za 8 990 Kč zajistí kompletní dovolenou – zpáteční letenky z Prahy nebo Brna, dopravu z/na letiště na místě, služby českého delegáta, velmi dobře hodnocené ubytování v 5hvězdičkovém aparthotelu a stravování formou all inclusive. Více informací o Bulharsku naleznete v našem průvodci. Vzhledem k délce pobytu a kvalitě hotelu není vyloučeno, že je cena chybná. Za pokus to ale stojí.

 

INFO KE KORONAVIRU: Bulharsko má od 1. června otevřené hranice pro občany EU, při cestě z ČR se vás netýká karanténa. Do ČR se od 15. června vrátíte bez testu, Bulharsko patří mezi „zelené státy“ s minimálním rizikem.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

Dovolenou v hotelu Sunset Resort můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu naleznete zde).

 

bulharsko zájezd červenec
Zájezd do Bulharska na 15 dní
Červencové Bulharsko z Prahy či Brna na 15 dní s ALL INCLUSIVE za 8990 Kč! (přes CK)

2 komentáře u „Červencové Bulharsko z Prahy či Brna na 15 dní s ALL INCLUSIVE za 8990 Kč! (přes CK)

 • 8.6.2020 (9:25)
  Trvalý odkaz

  Dobrý dem měla bych zájem o dovolenou v Bulharsku pokoj 2 dospělé osoby 1 dítě 17 let termín 8 srpna odlet návrat 15 srpna 2020 strava allainclusiv děkuji za nabídky

  Reagovat
  • 8.6.2020 (14:34)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, můžete sledovat naše tipy, zda se pro Vás najde něco zajímavého, případně se na kompletní nabídku zájezdů podívat zde.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!