Přemýšlíte kam vyrazit o prázdninách, do Vídně to máte coby kamenem dohodil a láká vás temperamentní Španělsko? Máme tady nabídku přesně pro vás. Díky ní koupíte zpáteční letenky z Vídně do Alicante v termínu 8.7. 2021-17.7.2021 za neuvěřitelných 420 Kč.  Neváhejte a zaleťte si načerpat energii na nádherné španělské pláže, poznejte rozmanitou přírodu, bohatou historii a skvělé jídlo. Inspirovat se můžete například v našem online průvodci Španělskem. 

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko vyřadilo Českou republiku ze seznamu rizikových zemí. Do Španělska je možné cestovat bez testu a jiných potvrzení o bezinfekčnosti. Všichni cestující mají ale povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář.

TIP: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší pohyb doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud preferujete ubytování v soukromí můžete rezervovat přes Airbnb.

Letenky Vídeň–  Alicante – Vídeň například v termínu 8.7.2021 – 17.7. 2021 můžete zarezervovat zde >> 

Červencové Alicante z Vídně za 420 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!