Lákala by vás červencová dovolená ve Španělsku? Právě teď se v naší nabídce objevily levné letenky z Pardubic do Alicante. Za zpáteční let v termínu 21.7.2021 – 28.7.2021 zaplatíte pouhých 1098 Kč a záleží pouze na vás, zda zůstanete v této historií protkané oblasti, nebo vyrazíte prozkoumat i jiné destinace. Inspirovat se můžete například v našem online průvodci Španělskem. Pokud však není individuální turistika nic pro vás a preferujete hotový zájezd, vybírat můžete z bohaté nabídky zde

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko vyřadilo Českou republiku ze seznamu rizikových zemí. Do Španělska je možné cestovat bez testu a jiných potvrzení o bezinfekčnosti. Všichni cestující mají ale povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář.

TIP: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší pohyb doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud preferujete ubytování v soukromí můžete rezervovat přes Airbnb.

Letenky Pardubice–  Alicante – Pardubice  například v termínu 21.7.2021 – 28.7. 2021 můžete zarezervovat zde >> 

Červencové Alicante z Pardubic za 1098 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!