V Evropě najdete jen pár pláží, které mohou konkurovat těm na Sardinii. Na tento italský ostrov se nyní můžete vypravit již za 790 Kč, a to díky akční nabídce aerolinky Wizzair. Daná cena je platná s členstvím Wizzair, které se ale obvykle vyplatí už pokud cestujete ve dvou. Bez členství pak letenky vyjdou zhruba o 16 eur dráž. Před cestou si pročtěte našeho podrobného průvodce po Sardinii s celou řadou tipů. Veškeré zájezdy na Sardinii s cestovními kancelářemi případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Sardinie patří mezi koronavirem nejméně zasažené regiony v celé Itálii. Letadlem se odtud aktuálně dostanete do Říma a Milána, mezinárodní letecká spojení budou obnovena od 25. června. Nutné je ale vyplnit formulář www.regione.sardegna.it – pozor, je nutné to provést elektronickou cestou!

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme nahlédnout do tohoto podrobného návodu >>.

 

Pro cesty po EU sice cestovní pojištění není nezbytně nutné, pokud ale chcete mít absolutní jistotu bezplatného lékařského ošetření, online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se dopravíte se společnostmi Regiojet (dříve StudentAgency) či Flixbus.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte na celkovou kalkulaci výletu. Započítejte ubytování, stravování, cestu z/na letiště i transfery po Sardinii. Ideální volbou bývá pronájem auta, s nímž komfortně procestujete celou Sardinii. Pro dopravu můžete využít i místní autobusy, nezavezou vás ale úplně všude a budete omezeni jízdním řádem.

 

Všechny volné hotely naleznete zde. Nabízí se také možnost využít tuto naši slevu na vaše první ubytování přes web Airbnb. Kvůli aktuální situaci rezervujte ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň–Sardinie (Alghero)–Vídeň například na termín 2. až 9. července (čtvrtek až čtvrtek) zakoupíte na stránkách WizzairAlternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale vy díky tomu získáte podporu v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

letenky Sardinie Wizzair
Letenky z Vídně na Sardinii, červenec
Červencová Sardinie z Vídně i přes státní svátky od 790 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!