Vysoká pohoří, krásná a bohatá příroda, pláže připomínající snový Karibik. Jestliže byste rádi zažili takové výhledy na vlastní oči, využijte akčních letenek společnosti Ryanair a zaleťte si v červenci na krásnou Sardinii, a to již za 1400 Kč! Nevíte, co na Sardinii vidět a zažít? Inspirujte se v našem podrobném průvodci zdarma. Pokud přeci jen dáváte přednost cestování s cestovní kanceláří, organizované zájezdy naleznete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář. Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. Při návratu z Itálie do ČR se cestující mohou vracet bez omezení.  Podrobné informace naleznete v našem cestovatelském semaforu

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě dál připočítejte i letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší dostupnost po ostrově doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování lze vyřešit klasicky přes Booking, alternativně můžete rezervovat ubytování přes Airbnb.

Letenky Bratislava– Alghero– Bratislava v termínu 20. – 27. července 2021 můžete zarezervovat zde >> Letenky můžete zakoupit i přes ověřeného českého prodejce, u kterého bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce. 

Červencová Sardínie z Bratislavy za 1400 Kč! (letenky tam i zpět, přímý let)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!