Mallorku už máte procestovanou křížem krážem, kouzlo Ibizy je vám také důvěrně známé, ale poslední ostrov Baleárů, Menorcu, jste stále neměli možnost prozkoumat? Pak využijte akčních letenek společnosti WizzAir a zaleťte si sem během července za 640 Kč. Tuto cenu získáte, jste-li členem klubu WizzAir. V opačném případě za letenku zaplatíte 1200 Kč, což je však na Menorcu pořád skvělá cena. Aby vám z ostrova nic neuniklo, inspirujte se v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Menorcu s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Vstup na území Španělska, včetně ostrovů, je aktuálně umožněn bez jakýchkoli opatření. Nebudete tedy nuceni předložit negativní test či nastupovat do karantény. Mějte však na paměti, že se může situace ze dne na den změnit. Proto sledujte bedlivě aktuální dění. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte zkušenosti s individuální turistikou? V tom případě si přečtěte náš podrobný návod >> 

 

K ceně letenek dále nezapomeňte připočítat i další náklady, a to letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Ubytování můžete zarezervovat klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Doporučujeme vám však hledat ubytování s možností bezplatného storna. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Menorca – Vídeň v termínu 20. – 24. července můžete zarezervovat na stránkách společnosti WizzAir. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky na Menorcu
Červencová Menorca z Vídně od 640 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!