Plánujete dovolenou v červenci? Pak vás jistě bude zajímat naše nabídka na akční letenky na španělský ostrov Mallorca. Odlet je z Prahy v termínu 21.7.2021 – 28.7.2021, máte tak spoustu času na výběr ubytování a v klidu si můžete rozmyslet, co vše v této úžasné destinaci navštívíte. Rádi vás budeme inspirovat v našem online průvodci po Mallorce.

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko vyřadilo Českou republiku ze seznamu rizikových zemí. Do Španělska je možné cestovat bez testu a jiných potvrzení o bezinfekčnosti. Všichni cestující mají ale povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář.

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky Praha – Palma de Mallorca – Praha v termínu 21. 7. – 28.7. 2021 rezervujte na stránkách Ryanair.

Červencová Mallorca z Prahy za 1364 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *