Lákají vás nádherné dlouhé pláže plné jemného bílého písku s průzračně čistým mořem a do Bratislavy to máte kousek? Výborně! Máme pro vás úžasnou nabídku! Červencová Mallorca z odletem z Bratislavy v termínu 20.7.2021-27.7.2021 za tisícovku. Do odletu máte ještě spoustu času a můžete si v klidu naplánovat vaší dovolenou. Inspirovat se můžete v našem online průvodci po Mallorce. Pokud přeci jen dáváte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, naleznete je na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko vyřadilo Českou republiku ze seznamu rizikových zemí. Do Španělska je možné cestovat bez testu a jiných potvrzení o bezinfekčnosti. Všichni cestující mají ale povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář.

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky Bratislava– Palma de Mallorca – Bratislava v termínu 20. 7. – 27.7. 2021 rezervujte na stránkách Ryanair.

Červencová Mallorca z Bratislavy za tisícovku! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!