kefalonia

Nemáte už příliš dovolené a přesto byste rádi ještě letěli k moři? Pak se vám bude líbit náš tip na letenky z Vídně do řecké Kefalonie. Tento ostrov, který je největším v Jónském moři vás dozajista uchvátí rozmanitou krajinou i čistým mořem. V termínu 6.7.2021 – 10.7.2021 pořídíte zpáteční let za příjemných 990 Kč, tak neváhejte, místa rychle mizí!

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší mobilitu doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Vídeň–  Kefalonia – Vídeň v termínu 6. 7. – 10.7.  2021 můžete zarezervovat zde >> 

Červencová Kefalonia z Vídně za 990 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *