Využijte akci aerolinky Wizzair a za velmi nízkou cenu si udělejte výlet do Bulharska! Zpáteční letenky do Burgasu či Varny nyní zakoupíte již od 530 Kč, a to i bez členství WizzAir. Vždy zbývá jen pár míst, chce to proto jednat opravdu rychle. Tipy na výlety po Bulharsku pak najdete v našem podrobném průvodci. Dobrou zprávou je, že ubytování v Bulharsku seženete za velmi nízkou cenu, podobně levné je také jídlo. Toto je tip na individuální cestování, zájezdy do Bulharska s cestovní kanceláří naleznete zde

 

 

TIP: V případě, že s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám tento podrobný návod>>.

 

Pojištění pro cesty po Evropě sice není nutností, ale stojí pár korun a máte s ním jistotu bezplatného ošetření. Online srovnání cestovních pojištění proto naleznete zde >>

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus.

 

Před cestou si klasicky spočítejte celkovou cenu dovolené, myslete na výše zmíněné cestovní pojištění, ubytování i dopravu.

 

Veškeré hotely s volnou kapacitou naleznete zde. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci je ideální zvolit ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky VídeňBurgasVídeň například v termínu 3. až 10. srpna rezervujte na stránkách společnosti Wizzair. Alternativně můžete zakoupit letenky u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky VídeňVarnaVídeň například v termínu 18. až 25. srpna rezervujte na stránkách společnosti Wizzair. Alternativně můžete zakoupit letenky u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

letenky Bulharsko WizzAir
Letenky z Vídně do Bulharska
Bulharsko z Vídně i o letních prázdninách za 530 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!