I náš další dnešní tip potěší cestovatele, kteří preferují cestování na vlastní pěst. Tentokrát vám přinášíme tip na zpáteční letenky z Prahy, díky kterým si můžete zaletět na prodloužený víkend do bulharské Varny. Zpáteční letenky za cenu 1 322 Kč zakoupíte na stránkách letecké společnosti Wizz Air. Pokud raději cestujete organizovaně, nabídku zájezdů cestovních kanceláří do Bulharska najdete na tomto odkazu. Před cestou určitě nahlédněte do našeho podrobného online průvodce Bulharskem, ve kterém najdete tipy na výlet. 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující, přijíždějící z ČR  musí při vstupu do Bulharska předložit platný digitální EU COVID certifikát o ukončeném očkování, nebo  prodělaném onemocnění COVID-19, nebo  negativním testu na COVID-19. Případně předložit podobný dokument, který bude obsahovat stejné údaje jako digitální certifikát EU. Pokud tyto podmínky cestující nesplní, bude na ně uvalena 10 denní karanténa v místě ubytování.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Máte-li v plánu cestování po okolí, doporučujeme  zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha –Varna – Praha v termínu 8.9. – 12.9. 2021 můžete zakoupit na stránkách letecké společnosti Wizz Air. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Bulharsko z Prahy na prodloužený víkend za 1322 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!