Máte letos v plánu poklidnou dovolenou strávenou s vaší rodinou? Pak právě pro vás uveřejňujeme náš dnešní tip na osmidenní zájezd do Penzionu Jana určený pro nenáročné turisty. Zájezd za příjemnou částku 8 990 Kč je včetně ubytování na 7 nocí, zpáteční letenky, transferů v Bulharsku, místních poplatků a služeb delegáta. Odlet je již za tři dny, tzn. že termín zájezdu je od 18.8. do 25.8., navíc již nezbývá příliš volných míst, takže s nákupem neotálejte! Penzion se nachází 5 minut od městské pláže v jižní části Bulharska u Černého moře. K dispozici u penzionu je krásná, uzavřená zahrádka, která je vhodná pro rodiny s malými dětmi, které si zde mohou v bezpečí hrát. Ubytování je zcela bez stravy, je zde ovšem možnost vaření v zahradní kuchyňce nebo stravování v okolních restauracích. O destinaci Bulharsko si můžete přečíst více v našem online průvodci.

INFO KE  KORONAVIRU: Všichni cestující, přijíždějící z ČR,  musí při vstupu do Bulharska předložit platný digitální EU COVID certifikát o ukončeném očkování, nebo  prodělaném onemocnění COVID-19, nebo  negativním testu na COVID-19. Případně mohou předložit podobný dokument, který bude obsahovat stejné údaje jako digitální certifikát EU. Pokud tyto podmínky cestující nesplní, bude na něj uvalena 10denní karanténa v místě ubytování. Podrobné informace naleznete v našem cestovatelském semaforu.

Dovolenou  Penzionu Jana můžete zarezervovat na tomto odkazu >> (recenze penzionu na Invii naleznete na stejném odkazu dole na stránce).

Bulharsko z Prahy na 8 dní za 8990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!