Stávající počasí není nic pro vás? Už za pár dní se můžete slunit na plážích v Bulharsku! Na trhu se právě objevil zájezd z Prahy s velmi zajímavou cenovkou. 8 dní v letovisku Obzor totiž strávíte již za 5 990 Kč. Daná částka zahrnuje kompletní dovolenou od ověřené cestovní kanceláře Čedok, konkrétně letenky s odletem z Prahy (tam i zpět včetně všech poplatků), transfer z letiště do hotelu a po skončení pobytu zase zpět, služby českého delegáta, skvěle hodnocené ubytování a stravování formou snídaní. Pokud máte Prahu z ruky, zvolit můžete také odlet z Brna či Ostravy, cena zájezdu se lehce zvýší. Našeho průvodce Bulharskem pak naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Bulharsko již 1. června otevřelo své hranice pro občany EU, netýká se vás tedy žádné testování ani karanténa. Do ČR se pak rovněž vrátíte zcela volně bez testu či karantény.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

Dovolenou v hotelu Black Sea můžete zarezervovat zde>> (recenze najdete zde).

 

zájezd Bulharsko červenec
Zájezd do Bulharska se snídaní, červenec
Bulharsko z Prahy na 8 dní se snídaní za 5990 Kč! (s CK Čedok)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!