Nejste vázáni školním rokem a rádi byste si vyrazili na pár dní k moři? Prodlužte si léto pobytem v Bulharsku! S naším tipem pořídíte kompletní dovolenou v oblíbeném Primorsku. Za cenu 10 490 Kč pořídíte ubytování v dobře hodnoceném hotelu, zpáteční letenky z Prahy, služby delegáta, letištní transfery a stravování All Inclusive. Písečná pláž se nachází zhruba 400m od hotelu a v okolí najdete i obchodní a zábavní centrum. Dovolená se koná v termínu 31.8. – 7.9.2021, máte tak ještě spoustu času si zařídit vše potřebné. Rozhodně doporučujeme půjčit si auto a vyraziti i za hranice Primorska. O atraktivních místech v Bulharsku si můžete přečíst více v našem online průvodci.

INFO KE  KORONAVIRU: Všichni cestující, přijíždějící z ČR musí při vstupu do Bulharska předložit platný digitální EU COVID certifikát o ukončeném očkování, nebo prodělaném onemocnění COVID-19, nebo negativním testu na COVID-19. Případně předložit podobný dokument, který bude obsahovat stejné údaje jako digitální certifikát EU. Pokud tyto podmínky cestující nesplní, bude na ně uvalena 10 denní karanténa v místě ubytování. Podrobné informace naleznete v našem cestovatelském semaforu.

Dovolenou  hotelu Belitsa můžete zarezervovat na tomto odkaze >> (recenze hotelu na Invii si můžete přečíst na tomto odkaze).

Bulharsko z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 10490 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!