Rádi byste si užili příjemnou dovolenou u moře a prioritou je pro vás příznivá cena? Na trhu se právě objevil zájezd do Bulharska za 7 990 Kč v období červencových státních svátků. Na místě strávíte 8 dní, od CK budete mít zajištěné zpáteční letenky s odletem z Prahy, dopravu z letiště na váš hotel a poté zase zpět (k hotelu je to zhruba 24 km, transfer tak nebude zdlouhavý), služby českého delegáta a ubytování. Více rad k vaší dovolené v Bulharsku naleznete v našem bezplatném průvodci.

 

INFO KE KORONAVIRU: Bulharsko má od 1. června otevřené hranice pro občany EU, při cestě z koronavirem méně postižených zemí (jako je ČR) se vás netýká povinná karanténa. Do ČR se od 15. června vrátíte bez testu, Bulharsko patří mezi „zelené země“ s minimálním rizikem nákazy.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

Dovolenou v hotelu Grand Plaza Family můžete zarezervovat zde >>

 

zájezd Bulharsko Nesebar
Zájezd do Bulharska, hotel Grand Plaza Family
Bulharsko z Prahy na 8 dní přes státní svátky o letních prázdninách za 7990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!