Rádi byste si na prodloužený víkend zaletěli k Černému moři? Pak využijte akčních letenek společnosti WizzAir, které aktuálně zakoupíte 1730 Kč, v případě, že nejste členem WizzAir Clubu (v opačném případě vyjde letenka na necelých 1400 Kč). Připojíte-li ale k ceně letenek i velice levné ubytování, užijete si dovolenou za pouhých 2750 Kč za osobu/4 dny. Více informací o Bulharsku se dočtete v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy do Bulharska s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Do Bulharska je aktuálně povolen vstup bez jakýchkoli omezení a nutnosti udání důvodu. Pečlivě však sledujte aktuální dění, situace ohledně COVID-19 se může změnit ze dne na den. Tento akční tip tedy směřujeme zejména těm, kteří si nemohou dovolit plánovat dovolenou na poslední chvíli. 

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek a ubytování připočítejte také náklady na stravování, letištní transfery či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. 

 

Pro názornost jsme pro vás vybrali toto velice dobře hodnocené a vybavené ubytování. Jestliže by vám však nevyhovovalo, veškerou nabídku na daný termín naleznete zde. Doporučujeme však hledat ubytování s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Varna – Praha v termínu 17. – 20. července můžete zarezervovat na stránkách společnosti WizzAir. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky do Varny

 

Bulharsko z Prahy na 4 dny v prodlouženém víkendu za 2750 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!