Navštivte Bulharsko v oblíbeném termínu na přelomu července a srpna. Pokud na dovolenou o letních prázdninách chcete vyjet s cestovní kanceláří, začínají se objevovat první zajímavé nabídky. S tímto zájezdem se na 13 dní vypravíte na Slunečné pobřeží, které dělá čest svému názvu a nabízí skvělé počasí. V ceně 10 990 Kč máte kompletní dovolenou přes cestovní kancelář – zpáteční letenky z Prahy, dopravu z/na letiště na místě, služby českého delegáta, dobře hodnocené ubytování i stravování formou snídaní. Více informací o Bulharsku včetně tipů na výlety naleznete v našem bezplatném průvodci.

 

INFO KE KORONAVIRU: Bulharsko má od 1. června otevřené hranice pro občany EU, pokud nejedete z koronavirem nejpostiženějších zemí jako je Velká Británie nebo Itálie, netýká se vás karanténa. Do ČR se od 15. června vrátíte bez testu, Bulharsko patří mezi „zelené země“ s minimálním rizikem.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

Dovolenou v hotelu Tia Maria můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu naleznete zde).  

 

Bulharsko zájezd Slunečné pobřeží
Zájezd do Bulharska, hotel Tia Maria
Bulharsko z Prahy na 13 dní se snídaní o letních prázdninách za 10 990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!