Příjemnou dovolenou u moře za parádní cenu můžete už za pár dní trávit v Bulharsku, konkrétně v oblíbeném letovisku Primorsko. Relaxovat tu bude 8 dní a vybrat si dokonce můžete mezi tím, zda se vydáte na jižní či severní pláž, protože k oběma to z ubytování budete mít pouze pár minut chůze. Zájezd kompletně zajišťuje cestovní kancelář, v ceně 6 990 Kč máte zahrnuté letenky s odletem z Prahy či Brna (tam i zpět včetně všech poplatků), transfer z letiště do hotelu a zpět, služby českého delegáta a ubytování ve výborně hodnoceném hotelu (na Invii má skóre 4,4 z 5). Našeho průvodce Bulharskem s řadou tipů jak ušetřit pak naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Bulharsko 1. června otevřelo své hranice pro občany EU, netýká se vás tedy žádné testování ani karanténa. Do ČR se pak od 15. června vrátíte zcela volně bez testu, Bulharsko totiž patří mezi státy s malým rizikem nákazy.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

Dovolenou v penzionu Simona můžete zarezervovat zde>> (a recenze najdete zde).

 

zájezd Bulharsko červenec
Zájezd do Bulharska z Prahy či Brna, červenec
Bulharsko z Prahy či Brna na 8 dní přes státní svátky za 6990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!