V dalším levnocetovatelském tipu se společně podívat, jak si dopřát dovolenou v Bulharsku co možná nejlevněji. Základem nám k tomu budou zlevněné last minute letenky z/do Prahy či Brna, které skombinujeme s ubytováním na Slunečném Pobřeží. Nejlepší ceny dosáhneme při kalkulaci pro 4 osoby. Pokud byste jeli jen ve dvou, cena bude o cca 800Kč vyšší. Důkladného průvodce Bulharskem naleznete zde.

 

<

 

Jedná se o individuální dovolenou, kdy si sami zajištujete letenky i ubytování. Úspora oproti last minute zájezdům přes cestovní kanceláře je značná, jak se můžete přesvědčit zde.

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Prahy či Brna, letenky zakupte zde. Před nákupem hotelu, braním si dovolené atd. nezapomeňte ověřit jejich dostupnost (a stejně tak si ověřte dostupnost ubytování předtím, než koupíte letenky). Rovněž nezapomeňte, že hotel a letenky budou tvořit jen část nákladů. Další bude tvořit doprava z/na letiště a strava. Datumů je možných více, já zvolil prodloužený víkend 11. – 15. srpna.

 

 

2

 

 

V ceně je odbavené zavazadlo do 20kg.

 

Všechny hotely na Slunečném pobřeží na toto datum pro 2 osoby, naleznete zde >>

Všechny hotely na Slunečném pobřeží na toto datum pro 4 osoby, naleznete zde >>

 

Pokud se obejdete bez All Inclusive, nejlevněji ve 4 lidech vychází Menada Sunny Day 6 Apartments a to 900Kč/osobu/5 dní. Jde ale vyloženě o nejlevnější variantu, pokud upřednostnujete nízkou cenu před kvalitou. Ubytování je průměrně hodnoceno a spí se na rozkládacích pohovkách. Nicméně pro nenáročné, nebo studenty, je to myslím vzhledem k ceně dobrá volba. Rezervovat ho můžete zde >>

 

2

 

 

 

Pokud preferujete pobyt s All Incusive, nejlevněji vychází Sunny Beauty Palace Hote. Vypadá ale dobře a pokud byste jeli s 2 dětmi do 12 let, ještě více ušetříte. Rezervovat ho můžete zde >>

 

2

 

 

 

Z letiště na Slunečné Pobřeží se dá dostat autobusem, ale ve 4 lidech bude pohodlnější a cenově srovnatelné si vzít k hotelu taxi. Jediný rozdíl tak oproti dovolené přes CK bude absence delegáta. Cenově vás to ale vyjde o zhruba polovinu levněji.

 

 

Bulharsko z Prahy či Brna na 5 dní za 2900Kč! Nebo s ALL INCLUSIVE za 5590Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *