Pokud toužíte po levné dovolené v Bulharsku, mám pro vás skvělý levnocestovatelský tip. Využijeme při něm levných last minute letenek z Brna do Bulharska a ubytování přímo na Slunečném Pobřeží. Pokud se pro tento tip rozhodnete, je třeba si s nákupem letenek velmi pospíšit, protože jde o doprodej charterových letenek, kterých nebude velké množství. Kalkulace je vedena pro 2 osoby, pokud by vás jelo více, lze ještě více ušetřit. Důkladného průvodce Bulharskem naleznete zde.

 

<

 

Jedná se o individuální dovolenou, kdy si sami zajištujete letenky i ubytování. Úspora oproti last minute zájezdům přes cestovní kanceláře je značná, jak se můžete přesvědčit zde.

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Brna, letenky zakupte zde. Před nákupem hotelu, braním si dovolené atd. nezapomeňte ověřit jejich dostupnost (a stejně tak si ověřte dostupnost ubytování předtím, než koupíte letenky). Rovněž nezapomeňte, že hotel a letenky budou tvořit jen část nákladů. Další bude tvořit doprava z/na letiště a strava.

 

 

2

 

 

V ceně by mělo být odbavené zavazadlo do 15kg, ale pro jistotu si to při rezervaci ověřte.

 

Všechny hotely na Slunečném pobřeží na toto datum, naleznete zde >>

 

 

K ubytování jsem vybral velmi dobře hodnocený Arkite Complex. Vypadá vážně skvěle a za cenu 4918Kč/2 osoby/8 dní máte i bazén s vířivkou. Rezervovat ho můžete zde >>

 

 

2

 

 

Autobusem se z letiště na Slunečné Pobřeží dostanete i autobusem do 100Kč, případně můžete jet taxíkem. I tak oproti cestovkám velmi ušetříte.

 

 

Bulharsko z Brna na 8 dní za 4450Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!