Čedok právě zlevnil charterové last minute letenky z Prahy do Bulharska na částku 2990Kč, čehož využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu. Jde o místa v letadle původně určená CK, která se ale neprodala – v ceně tak máte odbavená zavazadla stejně, jako byste jeli s cestovní kanceláří. Pokud tyto letenky spojíme s levným ubytováním přímo v Burgasu, dostaneme se na částku 6550Kč za 12-denní dovolenou. Tento tip je na individuální turistiku, pokud chcete cestovat s cestovkou, tak výpis všech zájezdů do Bulharska naleznete zde.

 

<

 

TIP pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Prahy. Průvodce Prahou, naleznete zde >>

 

Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy dopravu do/z Prahy, dopravu v Bulharsku, stravu atd. Auto si můžete půjčit zde.

 

Další letenky do objednávky přidáte přes volbu „Přidat pokoj“ :). Čedok to nemá prodej charterových letenek moc pořešený.

 

Rovněž věnujte zvýšenou pozornost tomu, že letenek je vždy jen několik, dle informací přímo z Čedoku nyní zbývají 4 kusy. Pokud vám systém nedovolí přidat „další pokoj“ ( ? ) víc letenek není. At to to někdo neřeší tak, že bude chtít nakoupit letenky postupně – to nejde. Stejně tak se někomu stává, že ho to přesměruje na hlavní stránku Čedoku, místo na letenku. Zde bohužel nevím čím to je, ale lidem pomáhá, když změní prohlížeč. Případně si to můžete na jejich stránkách vyhledat ručně.

 

 

Letenky Praha – Burgas – Praha můžete zarezervovat zde >>

 

 

 

Všechny hotely v Burgasu na toto období naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral toto ubytování, ale vyberte si dle svých preferencí, rozpočtu a představ. Toto jsem zvolil především kvůli nízké ceně.

 

Alternativně můžete využít naši slevu 725Kč na první ubytování a ubytovat se přes AirBnb. Často to bývá výhodnější, zejména pokud jedete v jednom, nebo naopak ve větší skupině.

 

Bulharsko z Prahy na 12 dní za 6550Kč (letenky + ubytování)

2 komentáře u „Bulharsko z Prahy na 12 dní za 6550Kč (letenky + ubytování)

  • 29.7.2017 (7:42)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   v každém emailu který od nás dostanete, je dole možnost „Odhlásit odběr“. Na tu stačí kliknout a žádný email vám už nepřijde. Pokud myslíte okno v prohlížeči, tak stačí kliknout v okénku na nastavení a na „Odhlásit odběr“.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!