V našem dalším levnocestovatelském tipu si ukážeme, jak na co nejlevnější dovolenou v Bulharsku. Využijeme k tomu levné letenky z Dráždan za 79€ (cca 2150Kč) a výhodné ubytování na Slunečném Pobřeží. Pro úsporu nákladů jsem zvolil kalkulaci pro 4 osoby, při cestě 2 lidí počítejte s částkou cca 3400Kč. Za ušetřené peníze doporučuji pronájem auta, snáze se tak dostanete k hotelu a prozkoumáte okolí. Podrobného průvodce Bulharskem, nalezete zde. Alternativně můžete využít i dovolené v Bulharsku na last minute.

 

 

<

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Letenky Dráždany – Burgas – Dráždany za 79€ (fotka níže ukazuje cenu za 2 letenky) na 23. – 27. července můžete zarezervovat zde >>

Odlet tam je ve 20:45, odlet zpět v 15:45.

 

San

 

 

Z letiště se do letovisek dostanete autobusem za zhruba 100Kč, není to daleko :). Vzhledem k pozdnímu příletu ale možná budete muset využít vypůjčený automobil, nebo taxi (což ve 4 lidech nebude tak hrozné).

 

Dobře vypadá např.  Villa Sunshine za 3200Kč/4 lidi/5 dní, tedy cca 800Kč na osobu. Rezervovat toto ubytování můžete zde >>

 

San

 

 

Tyto letenky se už na Levnocestování objevily, ale byly ještě více zlevněny a tak určitě stojí za upozornění. Stejně jako způsob, jak Bulharsko naštívit co možná nejlevněji. 

 

Nákup si dobře rozvažte a kupujte letenky/hotel, pouze pokud víte, co děláte. Tento tip bych doporučil akčnějším čtenářům, které příliš neláká strávit dovolenou přes cestovku, ale chtějí si půjčit auto a Bulharsko si projet. A zároveň nemají dost času na delší dovolenou.

 

 

 

Bulharsko na 5 dní 2950Kč (hotel + letenky)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!