Vody last minute dovolených jsou v polovině srpna stojaté, nenabízející příliš slevy při odletu na poslední chvíli. Nicméně se nám povedlo najít dovolenou v Bulharsku na 10 dní za 7490Kč, což je výhodná nabídka – obvykle ceny začínají na 7990Kč za 8 dní. Odlet je zítra a v ceně jsou letenky, hotel, transféry a služby delegáta. Pokud se pro tuto dovolenou rozhodnete, je třeba si s nákupem pospíšit – Bulharsko patří mezi nejoblíbenější destinace a jakákoliv sleva bývá rychle vykoupena.

 

Dovolenou můžete zakoupit zde >>

 

 

Bulharsko na last minute

 

 

Bulharsko na 10 dní za 7490Kč (odlet Praha, Brno, či Ostrava)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!