Do krásného bulharského města Sofie se levně můžete vydat i v jednom z nejžádanějších termínů o letních prázdninách přes červencové státní svátky. Stačí, když využijete akční letenky aerolinky Wizzair za cenu v přepočtu 770 Kč. Řadu užitečných tipů na cestu najdete v našem e-booku Bulharsko. Toto je tip na individuální cestování, všechny zájezdy do Bulharska přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z výborně dostupné Bratislavy, kam se komfortně dopravíte se společnostmi Regiojet nebo Flixbus.

 

Před zakoupením čehokoliv nezapomeňte na předběžnou kalkulaci výletu. Pamatujte především na dopravu z/na letiště, stravování a cestovní pojištění, které na krátkou dobu při cestě po Evropě sice není nezbytně nutné, ale jeho uzavřením získáte absolutní klid a jistotu. Přehledné online srovnání cestovních pojištění proto naleznete zde.

 

Všechna dostupná ubytování na daný termín naleznete zde. Doporučujeme zvolit ubytování v centru Sofie, budete tak v docházkové vzdálenosti od většiny významných památek a dalších zajímavých míst bulharského hlavního města. Alternativně můžete využít i naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb.

 

 

Letenky Bratislava–Sofie–Bratislava v termínu 5.–7. července (pátek až neděle) rezervujte na stránkách společnosti Wizzair. Pokud byste si chtěli vaši cestu o něco protáhnout, za stejnou cenu je dostupný i termín 3. až 7. července (středa až neděle) či 5. až 8. července (pátek až pondělí).

 

Letenky také můžete zakoupit u českého prodejce , jejich cena sice bude o něco vyšší, vy však navíc získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Pozornost věnujte pozdnímu příletu do Sofie, pravděpodobně budete muset využít služeb taxi či počkat do cca páté hodiny ranní, až začne jezdit hromadná doprava.

 

Levné letenky Sofie (Bulharsko)
Levné letenky Sofie (Bulharsko)
Bulharsko o letních prázdninách na (prodloužený) víkend přes státní svátky za 770 Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!