K nejlevnější dovolené v Bulharsku můžete využít akčních charterových letenek z Dráždan do Burgasu za 66€. Další úspory dosáhneme pronájmem apartmánu pro 4 osoby a celkově se tak s cenou za letenky + ubytování dostaneme na částku zhruba 2500Kč. Letět můžete samozřejmě i v jiném počtu, cenu to příliš nezvýší. Jde o letenky původně určené klientům cestovních kanceláří a v ceně tak máte krom příručního i odbavené zavazadlo. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Bulharska přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Dráždan, kam se dostanete z Prahy nejlépe Regiojet / StudentAgency, nebo Eurolines.

 

Před zakoupením čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, dopravy na místě (případné zapůjčení auta), jídlo atd. Zkontrolujte s také jak dostupnost letenek, tak ubytování a berte obojí najednou. Nejvýhodnější apartmán je pravděpodobně jen jeden a další místo 3290Kč stojí od 6500Kč (tedy by to bylo o cca tisícovku na osobu dražší). Je také možné, že jde o chybu v nacenění (ta cena je až moc nízká), první bych tedy kupoval ubytko a až po potvrzení letenky.

 

Všechna ubytování na toto datum naleznete zde. Já pro názornost vybral tento apartmán v Nesebaru. Doporučoval bych si pospíšit, cena je luxusní a další ubytování začínají od částky přes 6 tisíc.

 

 

 

Jak se z letiště dostanete do Nesebaru naleznete zde.

 

 

Letenky Dráždany – Burgas – Dráždany můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za letenky pro 4 osoby, za jednu osobu je to 66€)

 

Levné letenky z Dráždan do Burgasu
Levné letenky z Dráždan do Burgasu

 

 

Bulharsko z Dráždan na 15 dní pro partu či rodinu za 2500Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!