I náš další tip bude určen pro individuální cestovatele! Díky levným letenkám, které se objevily u nízkonákladového dopravce Ryanair, se za 490 Kč můžete podívat do Bulharska. Cena je platná za zpáteční let z Vídně a pro tento příspěvek jsme vybrali termín 29.9. – 6.10.2022. K dispozici je ale i několik dalších letů za stejnou cenu, záleží tak čistě na vás, kdy se do Burgasu vydáte. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci Bulharskem, ve kterém najdete rady pro vaši cestu a tipy na výlety.  Bulharsko vás láká, ale raději byste vyrazili s CK? Nabídky zájezdů si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně cestující z ČR nemusí předkládat žádný certifikát o bezinfekčnosti. Podmínky se ale mohou změnit, situaci sledujte na stránkách MZV. 

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost, případně hledáte další rady, určitě vám přijde vhod tento podrobný návod >>  Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny ostatní náklady, jako je doprava na letiště ve Vídni, letištní transfery, jídlo, či ubytování.

Rozhodně vám doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >> Pokud budete po Bulharsku cestovat, rozhodně se vám bude hodit auto, srovnání cen všech autopůjčoven najdete zde>>

Ubytování na Sicílii můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking. 

Letenky na trase Vídeň – Burgas – Vídeň, například v termínu 29.9. – 6.10. 2022, můžete rezervovat zde >>

Bulharsko (Burgas) z Vídně za 490 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *