Po delší době se opět objevily velmi levné letenky z Bratislavy do Burgasu za 12,9€, čehož můžete využít k cenově výhodné návštěvě jarního Bulharska. Cena je konečná a zahrnuje všechny poplatky. Ubytování jsem spojil s výborně hodnoceným ubytováním (8,2 z 10), pokud se spokojíte s horším, dá se s cenou dostat ještě o trochu níže. Tento tip je na individuální turistiku, pokud chcete cestovat s cestovkou, tak výpis všech zájezdů do Bulharska naleznete zde. Našeho průvodce “Jak levně do Bulharska” naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Regiojet (Student Agency). Průvodce Bratislavou naleznete zde >>.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, zejména započtěte dopravu na/z letiště v Bratislavě a dopravu v Bulharsku + jídlo. Nejde o velké částky, ale je třeba to vzít v potaz. Zvýšenou pozornost věnujte také tomu, že v základní ceně máte u Ryanairu jen malé příruční zavazadlo a větší si případně musíte přikoupit.

 

Všechny hotely na názorné datum, naleznete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování, ale vyberte si dle svých představ a preferencí.

 

 

Letenky Bratislava – Burgas – Bratislava zakupte přímo na stránkách Ryanair.com na termín 13. – 20. duben (možné je též 20. – 27. dubna). Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

 

 

Bulharsko (Burgas) z Bratislavy na 8 dní za 1820Kč! (letenky + výborně hodnocené ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!