K velmi levné dovolené v Bulharsku můžete využít letenky  společnosti Wizzair z Bratislavy do Sofie. Na celou řadu termínů jsou k mání za 9,9€ v jednom směru a celkově tak za let tam i zpět, včetně všech poplatků, zaplatíte necelých 20€ (přibližně 500Kč). Tato cena je navíc platná pro všechny, není tedy podmínkou mít Wizz členství. Jen o pár Euro dráž jsou pak dostupné letenky i na státní svátky věrozvěstů a upálení Jana Husa, které tradičně využívá k dovolené nejvíce lidí.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy včetně cesty z/na letiště v Bratislavě i v Bulharsku. Bulharsko je však levnou destinací a tak se tento tip hodí i pro ty, co by dovolenou rádi co možná nejlevější. Ohromnou výhodou je i skutečnost, že k dispozici jsou i čistě víkendové termíny, kdy večer v pátek odletíte a v neděli večer se vrátíte.

 

Ubytování můžete zarezervovat zde. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Detailního průvodce po Sofii, naleznete zde. Auto si můžete půjčit přes RentalCars.

 

 

Letenky můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

Já pro názornost zvolili víkend 29. srpna až 2. září pro čtenáře, kteří by rádi ještě jednu krátkou a levnou dovolenou závěrem prázdnin.

 

Levné letenky do Bulharska
Levné letenky do Bulharska
Bulharsko z Bratislavy přes letní prázdniny za 500Kč (letenky tam a zpět, včetně víkendů)

2 komentáře u „Bulharsko z Bratislavy přes letní prázdniny za 500Kč (letenky tam a zpět, včetně víkendů)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!