Zima je ideálním obdobím pro odpočinek v termálních lázních. Při návštěvě Budapešti jim věnujte jeden den, další pak vyčleňte na prohlídku tohoto krásného města. Zpáteční letenky do Budapešti s odletem z Prahy nyní zakoupíte za 518 Kč. My jsme vybrali 4denní termín, aktuálně jich je ale za stejnou či lehce vyšší cenu dostupných víc. Tipy na to, co v Budapešti vidět, můžete najít v cestopisech našich čtenářů „Budapešť ve čtyřech dnech“ a „Evropské skvosty – Budapešt“. Toto je tip na individuální dovolenou, veškeré zájezdy přes cestovní kanceláře najdete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou začínáte, doporučujeme podívat se na článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Cestovní pojištění pro cesty po EU sice není nezbytně nutné, nicméně stojí jen pár korun/den a poskytuje vám jistotu, že v případě lékařského ošetření opravdu nic nepůjde z vaší kapsy. Online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Cena letenek je velmi příznivá, před nákupem i přesto nezapomeňte spočítat náklady na celý výlet. Budapešť je známá svými přívětivými cenami, většinu věcí pořídíte za stejnou cenu jako u nás, něco dokonce levněji. Obecně se tedy pobyt v hlavním městě Maďarska příliš neprodraží.

 

Všechny hotely s volnou kapacitou naleznete zde. Ještě levnější alternativou bývá využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb, zvažte proto i tuto možnost.

 

 

Letenky Praha–Budapešť–Praha například na termín 24. až 27. února (pondělí až čtvrtek) zarezervujte přímo na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit přes českého prodejce, cena je lehce navýšena o jejich provizi, ale vy získáte základní zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Maďarsko, Budapešť akční letenky v únoru
Levné letenky do Budapešti
Budapešť z Prahy za 518 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!