Pokud byste se v zimě rádi trochu vyhřáli, nemusíte hned do exotiky. Skvěle si odpočinete i v termálních lázních v Budapešti. Právě v lednu a v únoru je ideální doba pro jejich návštěvu. Zpáteční letenky do Budapešti s odletem z Prahy nyní zakoupíte za 619 Kč s tím, že na cestu vyrazíte v pátek večer, návrat je plánován na pondělí. Termínů je ale víc. Pokud by vám nevadil pobyt v průběhu pracovního týdne, za letenky ještě lehce ušetříte. Tipy na to, co v Budapešti vidět, můžete najít v cestopisech našich čtenářů „Budapešť ve čtyřech dnech“ a „Evropské skvosty – Budapešt“. Toto je tip na individuální dovolenou, veškeré zájezdy přes cestovní kanceláře najdete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou teprve začínáte, doporučujeme článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Pojištění po EU sice není nezbytně nutné, nicméně stojí jen pár korun a poskytuje vám jistotu, že v případě lékařského ošetření opravdu nic nepůjde z vaší kapsy. Online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Před nákupem i přesto nezapomeňte spočítat náklady na celou cestu. Dobrou zprávou je, že Budapešť je známá svými přívětivými cenami. Většinu věcí pořídíte za stejnou cenu jako u nás, něco dokonce i levněji. 

 

Všechny hotely s volnou kapacitou naleznete zde. Ještě levnější alternativou obvykle bývá využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb, zvažte proto i tuto možnost.

 

 

Letenky Praha–Budapešť–Praha například na termín 17. až 20. ledna (pátek večer až pondělí) zarezervujte přímo na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit přes českého prodejce, cena je lehce navýšena o jejich provizi, ale vy získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Budapešť akční letenky
Levné letenky do Budapešti
Budapešť z Prahy na prodloužený víkend za 619 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!